loader image

قیمت‌ها در تاریخ 31ام شهریور 1402 به‌روز شده‌اند.

ارسال رایگان سفارشات بالای 8 میلیون تومان
مدل میز تلویزیون جدید 1401

22 مدل میز تلویزیون جدید 1401

امروزه کمتر خانه‌ای پیدا می‌شود که در آن تلویزیون دیده نشود. میز تلویزیون هم تکمیل کننده دکوراسیون پذیرایی و هم محلی برای قرار دادن تلویزیون و سایر لوازم صوتی و تصویری هر خانه هست. در خرید میز تلویزیون نکاتی باید رعایت شود که یکی از این نکات متناسب بودن میز تلویزیون با خود تلویزیون است. اگر تلویزیون شما مدرن و جدید هست باید به نسبت آن میز تلویزیون مدرن انتخاب کنید از نکات دیگر که در هنگام خرید میز تلویزیون باید رعایت شود ابعاد تلویزیون با میز تلویزیون شماست. در قسمت زیر می‌توانید ابعاد متناسب با میز تلویزیون خود را انتخاب کنید. تا آخر مقاله با ما همراه باشید تا با چند مدل میز تلویزیون جدید 1401 آشنا شویم.

راهنمای عرض تلویزیون

 میز تلویزیون چه مدل هایی دارد؟

میز تلویزیون تاثیر زیادی در دکوراسیون خانه دارد به همین علت دارای مدل های مختلف مدرن و کلاسیک در اندازه ها و رنگ های مختلف متناسب با دکوراسیون منزل شما و در کیفیت و جنس های متفاوت است.

از انواع میز تلویزیون می‎شود به میز تلویزیون دیواری و میز تلویزیون پایه دار یا زمینی با جنس های ام دی اف، لترون، فلزی و ترکیب این مواد اشاره کرد.

میز تلویزیون جدید

یک میز تلویزیون خاص!

از نکات دیگری که هنگام خرید میز تلویزیون باید به آن دقت کرد مدل محصول است که طی سالیان زیاد قدیمی نشود.

به قول قدیمیا! زیبایی تو سادگیه

ما هم همواره در تلاش هستیم تا میز تلویزیون مدرن و ساده برای نمایش بگذاریم.
در ادامه 3 مدل میز تلویزیون جدید 1401 را می‌بینیم.

ترند دکوراسیون 1401 : ست میز تلویزیون و جلومبلی

در حال حاضر جدید ترین نمونه این دسته از محصولات میز تلویزیون های ست هستند که به جزء مهمی از تجهیزات فضای اتاق نشیمن تبدیل شده است، از آنجایی که افراد علاقه مند همواره سعی دارند تلویزیون خود را در فضایی زیبا و لوکس قرار دهند انتخاب و استفاده از میز بسیار عالی است زیرا سبک ست ها به گونه ای است که تلویزیون را در مرکز خود قرار می دهند، این محصول و فضاسازی آن اکثرا بر روی دیوار های بزرگ نشیمن انجام می شود به صورتی که می توان ترکیب های حجمی و خلاقانه ای را بر روی این کار سوار کرد تا فضای داخلی لوکس تر شود.

مدل میز تلویزیون جدید 1401

در آغاز هر سال شمسی علاوه بر بالا رفتن قیمت ها، مدل جدید میز تلویزیون هم تولید و به بازار عرضه می‌شود.
سایت ما هم همواره در تلاش است که جدید ترین مدل میز تلویزیون و مدل های مدرن ست های میز تلویزیون و جلومبلی عسلی را با قیمت مناسب به بازار عرضه کند.
در ادامه با مدل میز تلویزیون جدید 1401 آشنا می‌شویم.

مدل جدید میز تلویزیون

از این که تا پایان با ما همراه بودید سپاسگزاریم.
یادتون نره اینستاگرام کارماچوب رو فالو کنید.