loader image

قیمت‌ها در تاریخ 17ام آذر 1402 به‌روز شده‌اند.

ارسال رایگان سفارشات بالای 8 میلیون تومان
میز جلومبلی استیل

نکات مهم در انتخاب جلو مبلی استیل

میز جلو مبلی استیل یکی از زیباترین و پرطرفدارترین انواع میزهای جلو مبلی هستند که در طرح‌ها و شکل‌های مختلف طراحی و تولید می‌شوند.

میزهای جلو مبلی از جمله مهم‌ترین و اصلی‌ترین وسایل دکوری خانه هستند. وجود میزهای جلو مبلی زیبا و شیک در کنار و یا جلوی مبلمان خانه باعث می‌شود تا فضای خانه زیباتر و شیک‌تر دیده شود و جذابیت سایر وسایل خانه را نیز افزایش دهد. میزهای جلو مبلی در جنس‌ها، طرح‌ها و اندازه‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند. میزهای جلو مبلی استیل یکی از پرطرفدارترین و زیباترین انواع میزهای جلو مبلی هستند که زیبایی خاص و منحصربه‌فردی دارند.
میزهای جلو مبلی به میزهایی گفته می‌شوند که اغلب به شکل مربع و یا مستطیل هستند و در قسمت جلویی مبلمان پذیرایی قرار می‌گیرند و روی آنها انواع لوازم پذیرایی و یا لوازم دکوری و اکسسوری خانه قرار می‌گیرد. جلو مبلی علاوه بر اینکه زیبایی خانه را دوچندان می‌کند، یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین لوازم خانه برای میزبانی از مهمان است که در صورت نبود آن، پذیرایی از مهمان دشوار خواهد بود.


در گذشته‌های نه چندان دور، از میزهای جلو مبلی با ابعاد بزرگ و در اشکال مربع و یا مستطیل استفاده می‌شد، اما امروزه جلو مبلی عسلی، طرفداران بیشتری دارد و افراد زیادی ترجیح می‌دهند تا در هنگام خرید از جلو مبلی‌های عسلی خریداری کنند. به میزهایی که در اندازه‌ها و سایزهای مختلف در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و در هنگام نیاز، از یکدیگر جدا می‌شوند، میزهای جلو مبلی عسلی گفته می‌شود.
میزهای جلو مبلی استیل از جمله مهم‌ترین و پرطرفدارترین میزهای جلو مبلی هستند که امروزه توسط بسیاری از افراد انتخاب شده و خریداری می‌شوند. جلو مبلی‌های استیل پایه‌هایی از جنس استیل داشته و همین امر باعث می‌شود تا جذابیت و زیبایی آنها دوبرابر شود. میزهای جلو مبلی استیل در رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند که در ادامه به توضیح هر یک از آنها می‌پردازیم.

انواع میز جلو مبلی استیل

جلو مبلی استیل تکی: افرادی که قصد خرید جلو مبلی‌های استیل را دارند، باید به نکات بسیار زیادی توجه کنند. به‌عنوان‌مثال چنانچه فضای خانه مورد نظر بسیار بزرگ نباشد، افراد می‌توانند با انتخاب میز جلو مبلی استیل تکی، دکوراسیون خانه خود را تکمیل کنند.

میز جلومبلی استیل

جلو مبلی عسلی استیل: این نوع از جلو مبلی‌های استیل در اندازه‌ها و ابعاد مختلف در کنار یکدیگر قرار گرفته و در صورت نیاز از یکدیگر جدا می‌شوند. افرادی که فضای بسیار کوچکی دارند و یا به سبب رفت و آمدهای زیاد ترجیح می‌دهند تا وسایل دست و پاگیری در فضای خانه وجود نداشته باشد، می‌توانند از میز جلو مبلی عسلی استیل در دکوراسیون خانه خود استفاده کنند.

میز جلومبلی استیل

رنگ جلو مبلی‌های استیل

همان‌طور که می‌دانید، استیل رنگ ثابتی داشته و می‌توان گفت رنگ نقره‌ای مانندی دارد. میزهای جلو مبلی استیل نیز به رنگ استیل ضد زنگ بوده و در طرح‌های مختلف طراحی و تولید می‌شوند. البته لازم به ذکر است برخی از میزهای پایه استیل نیز رنگ طلایی دارند و در زمره میزهای استیل قرار می‌گیرند.

اشکال مختلف جلو مبلی استیل

جلو مبلی‌ استیل در طرح‌ها و اشکال مختلف طراحی و تولید می‌شوند. برخی از میزهای جلو مبلی که پایه‌های استیل دارند، رویه‌ای شیشه‌ای و یا سنگی دارند. این نوع از میزها جلوه ویژه‌ای داشته و جذابیت بالایی در محیط خانه ایجاد می‌کنند.

میز جلومبلی استیل

جلو مبلی‌های استیل در شکل‌های مختلف گرد، مربعی، چندضلعی و یا بیضی گون طراحی و تولید می‌شوند. پایه‌های این نوع از میزها می‌تواند اشکال هندسی مختلفی داشته باشد. به‌عنوان‌مثال میزهای جلو مبلی پایه استیل مشبک یکی از پرطرفدارترین انواع میزها هستند.

با توجه به نکاتی که ذکر شد، میزهای جلو مبلی استیل نیز انواع مختلفی دارند و افرادی که قصد خرید این نوع از میزها را دارند باید به عوامل و فاکتورهای بسیار زیادی توجه کنند تا انتخاب درستی داشته باشند.