loader image

قیمت‌ها در تاریخ 17ام آذر 1402 به‌روز شده‌اند.

ارسال رایگان سفارشات بالای 8 میلیون تومان
میز تلویزیون کارماچوب

میز تلویزیون و دکوراسیون داخلی

آیا تا به حال به تغییر دکوراسیون منزل خود فکر کرده اید؟ میز تلویزیون و دکوراسیون داخلی چه ارتباطی با هم دارند؟ امروزه در تمامی منازل مسکونی موجود در شهرها مردم به دکوراسیون و دیزاین داخلی خانه های خود اهمیت خاصی می دهند. به طوری که شیک و مجلل بودن خانه های مسکونی دغدغه ی اصلی مردم در سراسر دنیا شده است. طراحی و دیزاین داخلی علاوه بر شیک بودن باید راحتی ساکنین را به همراه داشته باشد. البته پارامتر مهمی که امروزه باید در طراحی مد نظر قرار گرفته می شود بودجه و هزینه ای است که برای دکوراسیون داخلی صرف می شود. هر خانه با توجه به موقعیت، نورگیری و همچنین لوازم و وسایلی که در آن ها استفاده می شود چیدمان و طراحی مخصوص به خود را دارد. یکی از این وسایل که در هر دکوراسیون داخلی باید موقعیت آن به طرز درست و صحیحی انتخاب شود.

نقش میز تلویزیون در طراحی داخلی خانه ها

در طراحی و دیزاین داخل خانه میز تلویزیون از جمله وسایل زینتی و کاربردی است به طوری که انتخاب یک میز تلویزیون شیک و ساده می تواند به شیک و مجلل کردن خانه کمک کند. در انتخاب این وسیله باید قیمت میز تلویزیون را هم در نظر بگیریم. میز های تلویزیون با توجه به طرح و رنگ و نوع موادی که در ساخت آن ها استفاده می شود متفاوت است از این رو قیمت میز تلویزیون با توجه به تنوع سلیقه ها متفاوت خواهد بود.

انتخاب میز تلویزیون و دکوراسیون جذاب

امروزه دیزاینر ها برای طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان ها ابتدا میز تلویزیون را انتخاب می کنند و سپس به طراحی سایر قسمت ها می پردازند.

یکی از پارامتر هایی که در انتخاب میز تلویزیون موثر می باشد رنگ آن است. به طور مثال انتخاب رنگ سفید برای میز های تلویزیونی سبب می شود که روشنایی خانه فزونی یابد اما برای جلوه بیشتر میز و حفظ زیبایی آن معمولا طراحان در پشت میز از رنگ های تیره استفاده می کنند.

نکته ای دیگر که در انتخاب میز تلویزیون به ما کمک می کند طرح و مدل میز تلویزیون است. به طوری که برخی از میز های تلویزیونی این قابلیت را دارند که به وسیله باز و بسته شدن قسمتی از آن ها در ابعاد آن ها تغییر ایجاد شود. این قابلیت به شما کمک می کند که از فضای بیشتری در میز استفاده کنید و همچنین اگر فضای مناسبی برای میز نداشته باشید با تغییر ابعاد آن این فضا را پر خواهید کرد. این میز ها عمدتا به فرم امروز و با استفاده از چوب mdf ساخته می شوند که در قالب دکوراسیون های مدرن در معرض نمایش قرار می گیرند اما نوع دیگری از میز ها وجود دارند که در همین سبک ساخته شده و برای دکوراسیون ها سنتی و همچنین مدرن استفاده می شوند در واقع به نوعی ترکیب سبک سنتی و مدرن می تواند بسیار جذاب باشد و این ترکیب می تواند عمده سلیقه افراد را تداعی کند. در زیر دو نوع از انواع این میز ها را می توانید در تصاویر زیر مشاهده نمایید.

شاید به جرات بتوان گفت که جنس میز مهم ترین پارامتری است که در انتخاب آن باید در نظر گرفته شود. چرا که جنس بر روی قیمت میز تلویزیون تاثیر به سزایی دارد. میز های تلویزیونی از چوب گرفته تا پلاستیک و فایبرگلاس و در طرح ها و رنگ های گوناگون ساخته می شوند.

در برخی از دکوراسیون های خانگی معمولا استفاده از میز های تلویزیونی با طرح چوب زیبایی دو چندان را به فضای خانه خواهد داد به خصوص اگر بتوان سادگی و استفاده از فضا و عناصر طبیعی را چاشنی کار کرد. همچنین استفاده از میز های طرح چوب می تواند الگویی را در طراحی دکوراسیون برای شما فراهم کند که در صورت استفاده این میز ها با وسایل و لوازم خانگی مد روز تقابلی دلچسب را ایجاد کنید و این تضاد می تواند به نوعی تداعی کننده طبیعت در طرح و نگاره ی مدرن باشد. هم اکنون می توانید برخی از میز های تلویزیونی طرح چوب را با انتخاب دکوراسیون مناسب در زیر مشاهده فرمایید.

میز تلویزیون مدرن و دکوراسیون های مینیاتوری

بسیاری از طراحان برای اجرای دکوراسیون های مدرن و امروزی سعی دارند که از فضا ها به طور بهینه استفاده کنند. به طوری که برخی از دکوراسیون ها به علت کمبود فضای خانه ها اغلب به صورت فشرده باید طراحی شوند. میز های تلویزیونی ساده و کوچک و در عین حال مدرن و امروزی لازمه ی این نوع از دکوراسیون ها می باشند‌. این میزها اغلب در اندازه های کوچک هستند به طوری که بتوان از آن ها در فضاهای بلا استفاده مانند گوشه ها به راحتی استفاده کرد.

همانطور که در بالا ذکر شد انتخاب میز تلویزیون در دیزاین و طراحی داخل برخلاف باور عموم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. البته با توجه به تنوع و مدل های گوناگون میز های تلویزیونی که امروز روانه بازار گردیده است می شود گفت که متناسب با هر دکوراسیونی میز تلویزیون وجود دارد اما باید در انتخاب آن هوشمندانه عمل کرد.

ما را در اینستاگرام کارماچوب دنبال کنید.