loader image

قیمت‌ها در تاریخ 31ام شهریور 1402 به‌روز شده‌اند.

ارسال رایگان سفارشات بالای 8 میلیون تومان
میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون مدرن، خالق منزلی با دکوراسیون مدرن و لوکس

اتاق نشیمن امروزه به شکلی چندمنظوره مورد استفاده قرار می گیرد، نه تنها میهمانان که افراد خانواده نیز بخش عمده اوقات خود را در اتاق نشیمن می گذراند. بنابراین حتی وسایل کاربردی در این اتاق، جنبه تزئینی داشته و در دکوراسیون خانه و اتاق نشیمن اثر مستقیم خواهد گذاشت. میز تلویزیون هرچند ساده و شکیل باشد، می تواند به تنهایی اتاق نشیمن و یا فضای داخلی هر ساختمانی را زیبا کند، بنابراین لازم است که با حساسیت بیشتری انتخاب شود، تا طراحی و دکوراسیون اتاق نشیمن را تکمیل کند.

میز تلویزیون مدرن

امروزه که طراحی ساختمان ها و کلیه وسایل منازل، تغییر کرده و مدرن شده است، مدل های جدیدی نیز برای تلویزیون ها طراحی می شود. ناگزیر طراحی میز تلویزیون ها نیز تغییر کرده و متناسب با تلویزیون، دیگر وسایل منزل و تکنولوژی های به کار رفته در آن طراحی می شوند. برای طراحی این مدل میز تلویزیون ها، بیشتر از مواد اولیه چوبی و MDF استفاده می شود که هم بین مشتریان طرفداران بسیاری دارد، و هم طراحان و سازندگان و تولید کنندگان از قابلیت های این متریال برای تولید میز تلویزیون های مدرن و جدید بهره می برند.

قانون هماهنگی میز تلویزیون و دکوراسیون

میز تلویزیون باید متناسب و هماهنگ با فضای داخلی منزل و اتاق نشیمن باشد. به جز طرح و رنگ باید به سایز میز تلویزیون نیز توجه داشت. در آپارتمان های کوچک نمی توان میز تلویزیون های بزرگ استفاده کرد. اما طراحی های متنوع و جذاب برای آپارتمان های کوچک انجام شده است که حتی باعث بزرگتر دیده شدن فضای خانه نیز می شود.

علاوه بر سایز، به رنگ نیز باید توجه داشت. میز تلویزیون هایی با رنگ تیره، مشکی و با شیشه های قهوه ای، میز تلویزیون هایی با رنگ روشن، و البته با همان شیشه های قهوه ای، و گاه نیز  میز تلویزیون هایی با ترکیب چند رنگ، ترکیبات و طراحی های متنوع و زیبایی می سازند که برای فضاهای متفاوت کاربرد خواهند داشت. طراحی دیوار پشت تلویزیون، رنگ و یا کاغذ دیواری به کار رفته، به هارمونی و هماهنگی دکوراسیون، و ترکیب زیبای وسایل و تزئینات کمک خواهد کرد.

میز تلویزیون مدرن و جدید

تلویزیون های مدرن و جدید با سبک های امروزی به گونه ای طراحی می شوند که ساده و در عین حال زیبا باشند و دکوراسیون اتاق نشیمن را مدرن و لوکس بکنند. زمانی که هم به جنبه کاربردی و هم به جنبه تزئینی وسایل منزل و میز تلویزیون خود دقت کنید، می توانید اوضاع منزل را مدیریت کرده، و در عین حال که فضا و وسایلی زیبا و تزئینی دارید، همزمان نگرانی ای از بابت دست زدن یا جا به جا کردن آنها ندارید و با آسودگی از قابلیت کاربردی آنها نیز بهره مند می شوید. میز تلویزیون های مدرن با سبک طراحی های جدید، قابلیت استفاده چند منظوره را دارند و می توانند به عنوان دکوری، کتابخانه، و موارد دیگر مورد استفاده قرار بگیرند.

میز تلویزیون های مدرن که با تزیین دیوار (TV-Wall) ترکیب می شوند، طرفداران خاص خود را دارند، بخصوص در منازلی که از فضای کوچکتری برخوردار هستند. اما از این ویژگی نیز برخوردارند که نمی توان آنها را جا به جا کرده و دکوراسیون اتاق نشیمن را تغییر داد. میز تلویزیون هایی به شکل پنل، یا کمد دیواری، یا با درهای کشویی برای کسانی که قصد پنهان کردن تلویزیون خود را دارند مناسب است.

اما بهترین حالت آن است که توجه داشته باشید، تلویزیون های گرانقیمت به محافظ احتیاج دارند. میز تلویزیون در ماهیت اصلی خود وظیفه محافظت و امنیت بخشی به تلویزیون را دارد. بنابراین نوع پایه دار آن، یا نوعی که سطح زیرین آن کاملاً بر روی زمین قرار می گیرد، بهترین نوع میز تلویزیون است؛ و زمانیکه ماهیت امنیت بخشی آن، در کنار زیبایی، رنگ، و هارمونی مورد توجه قرار می گیرد، دو جنبه کاربردی و تزئینی را به طور کامل ارضا کرده و جذابیت دکوراسیون منزل را تا چند مرتبه ارتقاء خواهد بخشید.

در مدل های نامحدود و جدید میز تلویزیون، حتی مدل های کلاسیک می توانند به روز شده، و با شکل ظاهر کلاسیک خود، اما مدلی مدرن و زیبا داشته باشند. از آنجا که طراحان، به طور روزانه در حال خلق مدل های جدید میز تلویزیون های مدرن هستند، افراد کلاسیک پسند می توانند ذائقه خود را در مواجهه با مدل های کلاسیک و مدرن با یکدیگر پیوند بدهند، تا نیاز خود و لوکس بودن دکوراسیون منزل در نظر میهمانان را به شکلی همزمان تأمین کنند. بدین ترتیب، اتاق نشیمن هم می تواند استراحت گاه افراد خانه باشد و هم محلی برای پذیرایی مجلل از میهمانان بلند پایه.

کلام آخر

میز تلویزیون های مدرن با تنوعی نامحدود و بیشمار در طرح و رنگ و جنس، معنایی نوین به دکوراسیون داخلی منازل بخشیده اند؛ و تمامی افراد و اقشار جامعه، متناسب با سلیقه و بودجه خود می توانند از منوی بزرگی که در برابر آنها گشوده شده است، گزینه مورد نظر خود را برگزینند.

اینستاگرام ما را دنبال کنید!