loader image

قیمت‌ها در تاریخ 31ام شهریور 1402 به‌روز شده‌اند.

ارسال رایگان سفارشات بالای 8 میلیون تومان
میز تلویزیون ساده

مدل های میز تلویزیون مدرن

تلویزیون از ارقام ثابت تمامی خانه هاست که امروزه علاوه بر کارکرد اصلی آن، جنبه تزئیناتی به خود گرفته است، و نقش مهمی در ترکیب بندی و دکوراسیون فضای داخلی ساختمان ایفا می کند. طراحی های نوین، لوکس و مدرن منازل و همچنین تلویزیون ها و ال سی دی ها و ال ای دی های جدید، موجب می شود تا طراحی های نوین، لوکس و مدرن برای میز تلویزیون نیز گریزناپذیر بشود. هر روزه انواع بی شماری از مدل های مدرن برای میز تلویزیون به بازار عرضه می شود، که نه تنها انتخاب درست آنها که همچنین چیدمان آنها در منزل مورد توجه قرار می گیرد تا با خط گرفتن از اصول دکوراسیون بتوانند فضای داخلی ساختمان و اتاق نشیمن را زیباتر و دلنشین تر کنند.

میز تلویزیون مدرن و دکوراسیون خانه

در میان انواع بی شمار طراحی های مدرن موجود، گزینه های بسیاری برای انتخاب وجود دارد. انتخاب هوشندانه با توجه به ابعاد خانه، دکوراسیون، طرح و رنگبندی های سایر اقلام موجود در اتاق نشیمن صورت می گیرد. علاوه بر طراحی های متنوع روزانه، طراحی های سالانه نیز بر اساس مد و فشن انجام می شود، که برای سال جاری انواع مدل های میز تلویزیون مدرن و کلاسیک وارد بازار شده اند. اقشار مختلف اجتماع می توانند با توجه به سلیقه و سبک دکوراسیون خانه و فضای داخلی ساختمان، مناسب ترین انتخاب را داشته باشند.

مدل جدید میز تلویزیون

انواع مدل جدید میز تلویزیون که اینک در بازار موجود است، با جنس های مختلف چوبی، MDF، شیشه ای، و فلزی، هر یک جذابیت و زیبایی خودشان را دارند و این امکان را فراهم می کنند تا خریداران بتوانند میز تلویزیون مناسب خود را با توجه به رنگ پس زمینه TV-Wall، سبک دکوراسیون، و فضای محیط اطراف تلویزیون خود انتخاب کنند. میز تلویزیون های شیشه ای با ظاهر براق و جذاب، باعث نمای بیشتر وسایل تزئینی و الکترونیکی که بر روی آن قرار دارد می شود. اما میز تلویزیون های چوبی و MDF علاقمندان بیشتری را به خود اختصاص می دهد. مدل جدید میز تلویزیون های چوبی و MDF خوش ساخت و با مقاومت بالا بوده و در مدل های کلاسیک و مدرن، هم ساده و هم کار شده به بازار عرضه شده اند.

میز تلویزیون لوکس و مناسب فضاهای کوچک

در کنار مدل های ساده تر، مدل میز تلویزیون جدید نیز وارد بازار شده است که برای منازل لوکس تر با دکوراسیون فانتزی تر مناسب هستند. انتخاب میز تلویزیون بستگی مستقیم به دکوراسیون خانه دارد. سلیقه خریدار و رنگبندی سایر ارقام منزل، رهنمون انتخاب رنگ و طرح و بافت میزها خواهد بود.

بطور مثال، از میان میز تلویزیون های زمینی و دیواری، علاوه بر سلیقه شخصی، توجه به فضا اهمیت بالایی دارد. برای فضاها و آپارتمان های کوچکتر، میز های دیواری مناسب تر هستند، که حتی می تواند به عنوان قفسه دکوری و کتابخانه نیز مورد استفاده قرار بگیرد. میز تلویزیون های پازلی نیز برای فضاهای کوچک و بزرگ مناسب هستند، که با تغییر زوایا و چیدمان، کارآیی آنها و دکوراسیون خانه متفاوت می شود. اما برای فضاهای کوچک، میز های زمینی که به وسیله پایه های کمی بلندتر از زمین فاصله گرفته اند، نیز مناسب خواهد بود، و حس بزرگ بودن خانه را القاء می کند.

اتاق نشیمن محل پذیرایی از میهمانان است، و به همین خاطر ممکن است که اکثر مواقع در میهمانی ها، تلویزیون خاموش بوده و فضای گفتگو و صمیمیت برقرار باشد. پس تلویزیون و میز آن بیشتر حکم تزئینی و بخشی از دکوراسیون فضای داخلی را به خود می گیرد. مدل های جدید میز تلویزیون مدرن به نحوی طراحی می شوند تا به کارکرد اتاق نشیمن آسیبی وارد نکنند. می توان با قرار دادن کتاب و ارقام ارزشمند بر روی میز تلویزیون، دقایق بسیاری را درباره آنها با میهمانان به گفتگو نشست.

ما را در اینستاگرام کارماچوب دنبال کنید!