loader image

قیمت‌ها در تاریخ 31ام شهریور 1402 به‌روز شده‌اند.

ارسال رایگان سفارشات بالای 8 میلیون تومان
میز تلویزیون مدرن

دنیای میزهای تلویزیون مدرن

در کنار همه چیزهایی که در اطرافتان در حال تغییر است، میزهای تلویزیونی مدرن را هم اضافه کنید. شاید باورش هم کمی عجیب باشد که میز تلویزیون مدرن هم آنچنان که در ذهنمان تصور می کنیم یا به آن چیزی را نسبت می دهیم در این دوران همان معنی همیشگی را ندهد. دیگر فقط خواستن و صرف گفتن یک میز تلویزیون شیک کلام خوبی برای خرید میز تلویزیون نیست یا شاید اگر فکر می کنید که با کمی زرق و برق میز تلویزیون مدرن را به عنوان میز تلویزیون جدید تهیه کرده اید، باید بگوییم اشتباه کرده اید.

چرا باید برای خرید میز تلویزیون حساسیت به خرج دهم؟

تا به حال راجع به این موضوع فکر کرده اید که بیشترین میزان از زمان عمر خود را قرار است در کجا سپری کنید؟ این موضوع می تواند برای هر کسی جواب مختلفی داشته باشد، شاید جواب شما یک آپارتمان کوچک یا یک خانه ویلایی بزرگ شاید هم دفتر کارتان در یک شرکت و همه در روبروی یک میز تلویزیونی جدید یا قدیمی باشد.

اجازه بدهید سوالم را واضح تر بپرسم. چقدر به اطرافتان دقت می کنید شاید جوابتان این باشد، من فقط جای کلید خاموش و روشن کردن لامپها و روشنایی خانه یا اتاق کارم را می دانم. شاید هم بگویید وقتی همه چیز عادی است یا عادی می شود حالا میز تلویزیون مدرن یا میز تلویزیونی جدید یا حتی قدیمی چه اهمیتی دارد که به آن دقت کنم و برایش حساسیت نشان دهم؟

چند نفر بانوی خانه دار می شناسید که اکثر روز را  مصمم در حال دویدن برای انجام وظایف و برنامه های منزل و خانواده هستند؟ یا حتماً کارمندی را می شناسید که در یک اتاق روزانه با چهل یا پنجاه نفر ملاقات کننده در حال گفتگو و معاشرت است و به عبارتی با آنها زندگی می کند. من آنها را نمی شناسم اما می دانم ساعت استراحت در مهمترین قسمت زندگی شما و این افراد قرار می گیرد. اگر فرض کنیم که این افراد ربات هم باشند مجبورند مدت زمانی کوتاه از کارکردن پشت میز یا اجاق گاز یا کامپیوتر بلند شوند و لحظه ای را به استراحت روی صندلی دیگر اختصاص دهند. درست روبروی همان میز تلویزیون دیواری یا میز تلویزیون شیک یا نه روبروی یک میز تلویزیون قدیمی.

آیا واقعاً خرید یک میز تلویزیون می تواند  فلسفه ای هم داشته باشد؟

خودتان را جای آن افراد که صحبت کردیم قرار دهید، آیا تمایل دارید برای رفع این خستگی کوتاه مدت هنوز داخل آن محیط باشید یا خیر؟ شاید هم فقط دوست دارید محیط را ترک کنید؟ اگر جواب شما ترک کردن اتاق است، ما این نتیجه را نمی گیریم که شما از محیط زندگی یا محل کار خود ناراضی هستید. اما احتمالاً می توانید خودتان اذعان کنید که بعضی وقتها چیزی هایی هست که حتی شما دلیل آن را نمی دانید ولی شما را آزرده می کند تا نتوانید در جایی که باید محیط امن و آرام باشد حضور داشته باشید. علت خیلی مشکلات بزرگ ریشه در چیزهای بسیار ساده دارند. از قدیمی شدن یک میز تلویزیون جدیدی که حالا نیست یا شاید یک اتاق درهم و برهم که جایی برای خرید یک  را ندارد. تا چشم نواز نبودن بقیه وسایل اتاق شما که همخوانی با میز تلویزیون مدرن شما ندارد همگی می توانند دلیل اصلی این مشکلات باشند. چرا که بهتر است بدانید برای مشکلاتی که به آن اتیکت بی اهمیت زدید و ساده از کنارشان گذر کرده اید یا با یک بیرون رفتن ساده از محیط صورت مسئله را پاک کرد اید، خیلی افراد شب و روزشان را برای حل این مشکل و دغدغه افراد حساس با طراحی میز تلویزیون شیک یا میز تلویزیون مدرن فدا کرده اند تا شاید شما کمی بیشتر از زندگی کردن و در کنار هم بودن لذت ببرید. پس اگر هم کمی نگران شدید حالا فقط به دنبال کارهای کارشناسان این باشید و خرید میز جدید را تبدیل کنید به یک تجربه خوب.

من چه میز تلویزیونی را می خواهم؟

در دوران امروزی کارشناسان با تغییرات کوچکی که در محیطها ایجاد می کنند مثل تغییر رنگ در دیوارها یا چیدمان وسایل یا ساخت یک میز تلویزیون مدرن و… کمک می کنند تا بازرگانان و فروشندگان مشتری بیشتری جذب کنند، همچنین صاحبان شرکتهای بزرگ با استفاده از این علم ایجاد خلاقیت یا ایده می کنند همچنین بسیاری از روان شناسان افرادی که دارای بیماریهای روحی مثل افسردگی یا بیش فعالی کودکان را درمان می کنند و در آخر کارشناسان مشغول در این صنعت محیطی درست می کنند، برای اینکه تمایل به ماندن و لذت بردن شما را در محیط بیشتر کند. پس اگر فکر می کردید که چرا باید برخی افراد هزینه های نسبتاً زیادی را برای دکوراسیون متحمل می شوند، اکنون به این پاسخ رسیده اید. امیدوارم از این حرف برداشت اشتباه نکنید برخی هزینه کردن ها برای خرید میز تلویزیون حتی به اسم میز تلویزیون مدرن با میز تلویزیون شیک بدون دلیل اشتباه است. مثلاً قرار نیست هر میز تلویزیونی که با نام میز تلویزیون شیک یا میز تلویزیون جدید توسط فروشنده خوانده می شود. فارغ از هر چیز میز تلویزیون مدرن باشد. در نهایت هدف ما این است که تصمیمات شما را برای هزینه کرد ها طبق برنامه و منظم کنیم و از لذت خرید میز تلویزیون جدید شما، ما هم خوشحال باشیم.

آیا باید قید میز تلویزیون جدید یا میز تلویزیون مدرن را بزنیم؟

خرید میز تلویزیون از همان ابتدا هم که این متن را شروع به خواندن کردید کار سختی نبود و فقط کافی بود دست به جیب شوید و همان میز تلویزیونی که به گمان خودتان هم میز تلویزیون شیک بود و هم میز تلویزیون جدید را خریداری کنید. این بار می خواهم در مورد چیزهایی صحبت کنم که شاید فراموش کرده باشید. معمولاً مرسوم است در همه ی دنیا به ویژه کشور ما هر محصولی که با عنوان جدید عرضه می شود و حتی همین میز تلویزیون جدید که قرار است شما بخرید هزینه نسبتاً زیادی به نسبت میزهای تلویزیون هم ردیف دارد. این را یادآور می شوم اگر کمی برنامه، صبر و دقت را همراه با چاشنی دانشی که ما به شما عرضه می کنیم همراه باشد می توانید متناسب با دکوراسیون و شخصیت خودتان هم میز تلویزیون مدرن داشته باشید و هم از خرید میز تلویزیون خودتان راضی باشید. امیدوارم با استفاده از تجربه داشتن یک میز تلویزیون جدید یا میز تلویزیون شیک بتوانید در باقی مسائل روزمره زندگی از این تجربیات استفاده کنید.

آخر هر هفته کد تخفیف در اینستاگرام کارماچوب