loader image

قیمت‌ها در تاریخ 12ام مهر 1402 به‌روز شده‌اند.

ارسال رایگان سفارشات بالای 8 میلیون تومان
میز تلویزوین مدرن

دنیای میزهای تلویزیون مدرن (بخش سوم)

قبل از هر چیز اگر قسمت دوم این مقاله را نخوانده اید، به شما پیشنهاد میکنیم حتما از اینجا مطالعه کنید.
مجموعه همه ی میز های تلویزیون مدرن بعضی زیاد و بعضی کمتر قسمتی از دیوار را در اختیار می گیرند. این موضوع به شما کمک می کند تا فضای بسیاری را ذخیره کنید. مواد ساخت این میزها از چوب پلاستیک، فایبر و… است و شکلها به گونه ای متفاوتند که تخیل آدمی به آن اجازه می دهد

صدا،  نور، تصویر، میز تلویزیون مدرن و شیک!!!

در ادامه بحث هایی که در مورد اجزای تشکیل دهنده دکوراسیون انجام دادیم برای تکمیل موضوع در مورد چند مدل دکوراسیون مورد استفاده در قسمتهای پذیرایی و اتاقها می پردازیم تا ذهن شما را برای ساختن رویاهای تان بر اساس علم دکوراسیون آماده کنیم. حالا می خواهیم در مورد یک دکوراسیون کامل و یک میز تلویزیون شیک که در سبک مینیمال ساخته شده است، صحبت کنیم.

کمی هم درباره میز تلویزیون جدید به سبک مینیمال

در تصویری که مشاهده می کنید، دیوارهایی با رنگ فیروزه ای کدر که توسط گچ بری های آبی لجنی رنگ تزیین شده است. رنگ پرده های ساده هم مانند رنگ گچ بری ها انتخاب شده است. کف زمین توسط پارکت پوشیده شده است و برای ایجاد جلوه و تمایز روی آن یک قالیچه کوچک قرار گرفته. به صندلی تک نفره پارچه ای در گوشه تصویر دقت کردید؟ جالب است بدانید تنها نقطه تزیینی که در تصویر می بینیم یک گلدان فلزی ساده است که بر روی شومینه سنگی قرار گرفته شده است. در مرکز این تصویر یک میز تلویزیونی چوبی یا طرح چوب قرار دارد. همانگونه که قبلاً هم اشاره شده، میزهای تلویزیون جدید دیگر همان حالت تک کاربری را ندارند و در اینجا به عنوان یک قفسه نگهداری کتاب در فضای اتاق استفاده شده است. همه ی اینها نشانگر و مبین سبک مینیمال است. در این سبک به حداقل ها بسنده می شود و ماهیت هر چیز مهمترین مقوله در طراحی است. شما نمیتوانید یک رنگ غیر از رنگ خنثی در این طرح پیدا کنید اما این دلیلی برای مقایسه نحوه استفاده از رنگها در سبکی مثل سبک مدرن نیست. در این سبک شما از هر رنگی می توانید استفاده کنید اما باید حتماً از قسمتهای خنثی استفاده کنید برخلاف سبک مدرن که رنگ سفید یک نماد در دکوراسیون این سبک به شمار می رود. این میز تلویزیون جدید از دوقسمت تشکیل شده است. یک قسمت کمدها یا قفسه بندی عمودی و قسمت دوم طبقه بندی افقی است، که به اندازه کافی فضا برای نگهداری وسایل غیر ضروری که باید پنهان شوند.

یا وسایلی که باید دسترس باشند دارد. پایه های چوبی و بهم پیوسته با شیبی ملایم که در زیر بدنه اصلی زیبایی این کار دو چندان کرده است. در زیر چند تصویر مشابه با همین الگو و البته رنگ بندی متفاوت را مشاهده خواهید کرد.

مطمئنا می توانید با استفاده از این سبکهای زیبا الگوبرداری خود را انجام دهید.

چکار کنیم تا میز تلویزیون جدید مان زیباتر جلوه کند.

 نمی دانم چقدر متوجه شده اید که خرید میز تلویزیون جدید فارغ از لذت بخش بودن شما را دچار وسواس هم می کند. این موضوع از زمانی آغاز می شود که شما بخواهید تلویزیون را روی میز بگذارید یا روی دیوار نصب کنید و بعد داستان شما شروع می شود. حالا باید بدانید چه دکور را برای روی میز می خواهید یا حتی وسایل تزئینی که تهیه کرده اید فضایی برای استفاده آن مانده است یا نه. اگر در دو سبک مدرن یا مینیمال میز تلویزیون مدرن را انتخاب کرده اید. زیاد به تعدد وسایل دکوری توجه نکنید، چرا که سادگی یکی از ویژگی های این دو سبک است. یک گلدان، آباژور، شمعدانی یا یک یا دو وسیله تزیینی دیگر برای قرار گرفتن بر روی این میز کافی است. در سبکهای مینیمال هم بیش از هر چیز قرار گرفتن قالیچه یا قالی در زیر میز تلویزیون بسیار حائز اهمیت است. البته درست است که در این سبک به اندازه زیاد لازم نیست هزینه نمایید، اما غافل نشوید که یک انتخاب رنگ نامناسب برای یک پرده هم می تواند تمامی محاسبات شما را برهم بزند. بازهم یادآور می شوم که برای طراحی و انتخاب از یک طراح دکوراسیون استفاده کنید. در ادامه به مواردی می پردازیم که در هنگام خرید میز تلویزیون جدید باید به آن دقت کنید. آرزوی ما لذت بردن شما از زندگی به کمک سبکهای هنری از طریق کسب دانش بیش از پیش است. از صحبت تا عمل فاصله زیادی وجود دارد، برای خرید میز تلویزیون فقط به یک سری مطالب جزئی بسنده نکنید. لطفاً خریدتان را به یک موضوع دست و پا گیر در منزل یا محیط کار تبدیل نکنید، بیشتر سعی تان را کنید که از هر چیز به اندازه کافی لذت ببرید. از دکور هایی که در تصاویر زیر در کنار یا بر روی میز تلویزیونهای مدرن استفاده شده است به عنوان الگو استفاده کنید.

نان خوب در گرو آرد خوب تولید می شود، میز تلویزیون شیک از مواد اولیه مناسب

جدا از هزینه ها که برای انجام یک دکور مناسب یا برای خرید میز تلویزیون مدرن می پردازید بیش از همه باید از صحت و کیفیت مواد ساخت مطلع باشید که این برای یک طراح دکوراسیون کمی تخصصی تر است به طوری که به نحوه ساخت و پردازش هم می رسد. به دلیل بحث های تخصصی تشخیص اینگونه موارد از عهده افراد عادی خارج است.

برای مثال تشخیص تفاوت خانواده ورق های نئوپان MDF  با  Letron   یا   HDFپس از تولید محصول بسیار سخت است. همچنین در مورد محصولات که با عنوان چوب طبیعی به مشتریان ارائه می شود به علت وجود پوشش رنگی و جلا دهنده ها تعیین نوع چوب مصرفی اگر نگوییم انجام شدنی نیست، آن هم به نوبه خود دارای مشکلاتی است. شاید هم با مشکلاتی که با سر و صدا یا لنگی یا حتی افتادن درب یک کمد شما را به دردسر انداخته است آشنایی دارید. یا شاید بارها این اتفاق افتاده است ایراداتی را مشاهده کردید که در زمان خرید میز تلویزیون دیده نشده اند از زدگی و ریزش گرفته تا کیفیت سطح نامطلوب و غیر یکنواخت یا یک برش اشتباه که به طرز بدی چسبانده شده است. اما راهکار جلوگیری از این اتفاقات چیست؟ در یک کلام باید بگویم باید به سمت تولیدکنندگان معتبر و با سابقه بروید که محصولات خود را از هر لحاظ بیمه و تضمین می کنند.

برای مطلع شدن از مقالات جدید، ما را در اینستاگرام کارماچوب دنبال کنید!