loader image

قیمت‌ها در تاریخ 12ام مهر 1402 به‌روز شده‌اند.

ارسال رایگان سفارشات بالای 8 میلیون تومان
میز تلویزیون دیواری

دنیای میزهای تلویزیونی مدرن (بخش دوم)

اگر درباره ی فلسفه میز تلویزیون مدرن به اندازه کافی آگاه نشدید، مشکلی وجود ندارد. اکنون می خواهیم در مورد انواع مدلهای میز تلویزیون مدرن با هم به صحبت کنیم و تفاوت این سبک از کارها را با سایر میزهای تلویزیون جدید دیگر در سبکهای مختلف ارزیابی کنیم تا در نهایت شما را قبل از خرید میز تلویزیون مدرن یا میز تلویزیون شیک همراهی کنیم. برای شروع با یکی از کارهای مطرح و با سابقه در این سبک آغاز می کنیم

به میز تلویزیونی دیواری هم نگاهی داشته باشید.

یکی از طرح های میز تلویزیون شیک که مورد استقبال عموم که در همه ی سبکهای دکوراسیون وجود دارد و از آن به عنوان یک طرح منظم و کاربردی و طرح میز تلویزیونی دیواری است. طرح میز تلویزیونی دیواری بر اساس امکان نصب تلویزیونهای جدید با صفحه نمایش بزرگ یا اصطلاحا سینمای خانگی طراحی شده است. فارغ از ابعاد خانه ها انتخاب میز تلویزیونی دیواری می تواند کمک زیادی به نگهداری فضای آزاد در خانه به دلیل ابعاد کم کند. دلیل آن هم قابلیت های طراحی میز تلویزیون است. در طرح میز تلویزیونی دیواری، تلویزیون چه در بالای میز تلویزیون دیواری نصب شود و چه در روی میز آن قرار گیرد، می تواند در این حالات که به اجمال توضیح میدهیم مورد استفاده قرار گیرد؛

میز تلویزیونی دیواری، میز همه فن حریف

میز تلویزیونی دیواری هم می تواند در طرحهای متفاوتی ارائه شود. مثلاً اگر این محصول به صورت قرینه طراحی و ساخته شده است می توانید از آن علاوه بر میز تلویزیون دیواری به عنوان یک بار و کمد قابل حمل استفاده کنید. همچنین اگر کمی خلاقیت را از یک طراح دکوراسیون بخواهید برای نصب یک صفحه بزرگ نئوپان فشرده یا همان MDF  و Letron  به سبک پرده نمایش سینما و دکوراسیون بر روی دیوار نصب تلویزیون در نظر بگیرد. همچنین جهت استفاده از فضای خالی از  قفسه بندی مناسب یا شلف دیواری که قابلیت نگهداری وسایل تزئینی را دارند  تقریباً این بهترین نوع استفاده از میز تلویزیونی دیواری است که می توان از آن به عنوان یک دکوراسیون کامل در قسمت پذیرایی خانه یاد کرد. مطمئنا با انتخاب این نوع میز تلویزیون میتوانید فضای خالی دیوارها را براحتی بپوشانید. در عمل هم اگر کمی حسابگر باشید خواهید دانست با انجام این کار خیال خود را از خرید تعداد زیادی تابلو و آویز های دیواری گران قیمت راحت کرده اید.

چگونه میز تلویزیونی دیواری را در دکوراسیون خانه جای دهیم.

در خاطر داشته باشید ایجاد توازن برای تکمیل نمودن فضاهای خالی حداقل برای شما کار آسانی نیست و شما را وارد بازی دیگری می کند و آن تکمیل نمودن دکوراسیون بر اساس سبک است. درباره ویژگی سبک هم باید بگویم که مشتمل بر هارمونی ایده و طرح بر اساس فرهنگ تعریف شده، رنگ، تزئینات، نمادها، نورپردازی و … در محیط است. همه ی این حرفها برای این است که با تمام احترامی که برای شما قائل هستیم یادآور شویم که شما یا حتی یک نجار و نصاب ماهر مشغول در این صنعت با هر سابقه و تجربه ای که دارید نمی توانید این کار تخصصی را که وظیفه یک طراح دکوراسیون است به خوبی انجام دهید. در عوض ما به شما کمک می کنیم در هنگام خرید یک میز تلویزیون مدرن یا میز تلویزیون شیک و جدید با دقت، طبق برنامه از یک طراح دکوراسیون چه برای دکوراسیون و چه برای خرید میز تلویزیون مدرن چه چیزی را مطالبه کنید. در ادامه در مورد سبک ها و ایجاد هماهنگی که توسط طراح دکوراسیون، طراح اجزای اصلی به خصوص میز تلویزیون مدرن و معماری که رعایت شده بیشتر صحبت می کنیم.

 باهم چند نمونه از دکوراسیون مدرن و میز تلویزیون دیواری را ببنیم.

خوب به تصویر نگاه کنید و کمی تأمل کنید. می توانید سبک کار را حدس بزنید؟ رنگ و تفاوت کنتراست ها را در هر قسمت می بینید؟ سادگی طراحی و المان ها برای تان آشنا نیست؟ همانطورکه حدس زده اید،  دکوراسیون این محیط نشات گرفته شده از سبک مدرن است. از موارد ی که می توان به آن اشاره کرد، کف پوش های بزرگ سرامیک با رنگ دودی یا خاکستری در کنار کاغذ دیواریهای برجسته سربی رنگ در یکی از دیوارها که آن را به دلیل نصب تلویزیون و جای گیری میز تلویزیون مدرن دیوار هدف نامگذاری می کنیم و در کنار آن دیواری با کنتراست روشن تر که هارمونی زیبای آن به ما می گوید همه رنگهای استفاده شده در زمینه خنثی هستند. دیوار هدف در مرکز محیط قرار دارد، چرا که باید زاویه دید را برای المان اصلی که همان تلویزیون است فراهم کند. البته که در متن همه چیز حضور کابینت های دکوری است. اولی میز تلویزیون مدرن سفید رنگ و دیگری ویترین استیل و شیشه است که در پشت سر عابر قرار دارد. همانگونه که در تصویر مشاهده میکنید میز از یک طرف به صورت قرینه ساخته شده است. این میز تلویزیون مدرن به سه قسمت تقسیم شده است. قسمت مرکزی آن در چهار قسمت مساوی پارتیشن بندی شده است که می تواند هر کنسول یا دستگاه صوتی و تصویری را در خود جای دهد. همچنین در اطراف دو کمد کشویی تعبیه شده است که می تواند از وسایلی که زیاد در دسترس نیستند و بهتر است دور از چشم  باشند نگهداری کند. از پایه های زیبای فلزی زیر میز تلویزیون که گذر کنیم در مورد سطح رویی میز تلویزیون دیواری می خواهم صحبت کنم که در عمل تبدیل شده است به جایی مناسب برای قرار دادن وسایل دکوری یا حتی میز مطالعه که از ویژگی های این نوع از میز تلویزیونی مدرن است.

در  ادامه بحث میز تلویزیون مدرن، میز تلویزیون دیواری و در کل میز تلویزیون شیک و جدید و طرحهای معمول و جا افتاده در این سبک را ادامه خواهیم داد.

آخر هر هفته کد تخفیف 10 درصدی برای تمامی محصولات
اینستاگرام کارماچوب را دنبال کنید.