loader image

قیمت‌ها در تاریخ 31ام شهریور 1402 به‌روز شده‌اند.

ارسال رایگان سفارشات بالای 8 میلیون تومان
خرید اقساطی میز تلویزیون

خرید اقساطی میز تلویزیون بدون سود

خرید اقساطی میز تلویزیون کارماچوب

خرید اقساطی میز تلویزیون از کارماچوب دو روش دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم. امروزه یکی از وسایل ضروری هر خانه و پذیرایی، انواع میز تلویزیون ها هستند و نبود آن در دکوراسیون منزل مانند نبود یک وسیله کاربردی در منزل است. برای خرید میز ال سی دی باید به ابعاد تلویزیون و نوع دکوراسیون خود توجه کرد که قبل تر در مقاله ای در وبلاگ کارماچوب با عنوان راهنمای خرید میز تلویزیون به آن پرداخته‌ایم.

خرید اقساطی

اکنون بعد از 8 سال فعالیت مستمر کارماچوب در عرصه تولید و فروش انواع میز تلویزیون و جلومبلی و عسلی و سایر لوازم دکوراتیو، تصمیم گرفته‌ایم تا بتوانیم با اضافه کردن خرید اقساطی  به کمک خرید مشتریان خود بیایم.

برای خرید اقساطی میز تلویزیون و انواع ست های جلومبلی و عسلی دو روش را برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ایم.

1- خرید اقساطی با بازپرداخت سه ماهه بدون سود.

در این روش که توسط کارماچوب پشتیبانی می‌شود، می‌توانید کالای مورد نظر خود را تا سقف 15 میلیون تومان بصورت اقساطی با یک سوم پیش پرداخت تا 3 ماه تهیه کنید. در این روش سود بازپرداخت برابر صفر است و شما بعد از مدت سه ماه، عین مبلغ فاکتور را پرداخت کرده‌اید.

برای اطلاعات بیشتر درباره این روش لطفا به صفحه خرید اقساطی در کارماچوب مراجعه کنید.

2- بازپرداخت بلند مدت (تا 24 ماه) با حداقل سود بازپرداخت

خرید اقساطی

در این روش که توسط شرکت ازکی‌وام اجرا می‌شود، می‌توانید با مراجعه به سایت ازکی‌وام و دریافت تاییدیه و شارژ اعتبار خرید اقساطی را از کارماچوب انجام دهید. همچنین میتوانید تا 24 ماه اقساط با سود بازپرداخت 21 درصد خرید خود را انجام دهید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. همچنین برای اطلاع از مدل های جدید میز تلویزیون و سایر محصولات، اینستاگرام ما را دانبال کنید.