loader image

قیمت‌ها در تاریخ 12ام مهر 1402 به‌روز شده‌اند.

ارسال رایگان سفارشات بالای 8 میلیون تومان
میز تلویزیون چوبی

انواع میز تلویزیون و چیدمان دکوراسیون

شاید تا به حال به این نکته توجه کرده باشید که در دکوراسیون محل زندگی خود وجود تناسب میان وسایل خانه اهمیت بسیار بالایی دارد. به طور مثال نوع رنگ بندی پرده ها با مبلمان، انواع و مدل های وسایل اعم از امروزی و یا سنتی بودن آن ها و یا این که رنگ بدنه و دیوار با تمام وسایل منزل هماهنگی داشته باشد. یکی از لوازمی که باید در هنگام ست کردن وسایل خانه به آن توجه بسیار زیادی شود میز تلویزیون می باشد. میز های تلویزیون امروزی بازتاب جامعه مدرن و سنتی می باشد. برخی از این میز ها دارای سبک کلاسیک و به روز می باشد و برخی دیگر به صورت تلفیقی کلاسیک و سنتی است که این تضاد سبب شده که زیبایی دو چندان به فضای خانه آورده شود. اما برای دکوراسیون زیباتر چه سبک میز تلویزیون را باید انتخاب کنیم؟ انواع میز تلویزیون و چیدمان دکوراسیون منزل به چه صورت است؟

دکوراسیون و میز تلویزیون ساده و شیک

نوع دکوراسیون و همچنین انتخاب میز تلویزیون امری کاملا سلیقه ای است اما راهنمایی های ما به شما کمک خواهد کرد که در زیباسازی این سلیقه کوشا باشید.

میز تلویزیون ساده و شیک

 این نوع از میز های تلویزیون امروزه تقاضای بسیار بالای در خرید عموم دارد به طوری که مرکز فروش میز تلویزیون این رقم از مدل میز را در دسته مدل های منتخب قرار داده است.

میز تلویزیون ساده و شیک این امکان را به شما می دهد که فضای تصرف شده توسط آن را کاهش دهید. این مدل از میز ها به راحتی با انواع دکوراسیون قابل تطبیق بوده و نما و جلوه خاصی را به نمایش می گذارند
همانطور که در تصاویر پایین می توانید مشاهده کنید این میز ها در تنوع رنگ و طرح در بازار موجود هستند.
با توجه به این که این نوع از میز تلویزیون طراحی بسیار ساده و شیکی دارد اما در آن ظرافت خاصی استفاده شده که سبب می شود جلای دکوراسیون افزایش پیدا کند.

یکی از ظرافت هایی که در این میز ها استفاده شده است طرح چوب بودن سطح میز است که سبب میشود جلوه ای طبیعی به دکوراسیون داده شود استفاده از این نوع از میز های تلویزیون در دکوراسیون های مدرن به نوعی تلفیقی از دنیای مدرن و طبیعت است که این تضاد می تواند روح تازه ای به دکوراسیون شما ببخشد.

میز تلویزیون مدرن

این نوع از میز های تلویزیونی تنها متناسب با فضا های مدرن هستند. علاوه بر این که این میز ها به طور معمول از سبک ساده ای در ساخت آن ها پیروی شده است از رنگ های ساده و یکنواختی در آن استفاده شده است.
خرید میز تلویزیون مدرن به سبب آن که جامعه و عموم مردم به سمت سبک زندگی مدرنیزه حرکت می کنند بسیار رواج یافته است در زیر می توانید برخی از متداول ترین این نوع از میز تلویزیون را مشاهده کنید.

میز تلویزیون کلاسیک

 این نوع از میز های تلویزیونی به سبب طراحی خاصی که در ساخت آن ها استفاده شده است بسیار رواج یافته اند. این میز ها با خطوط و انحنا هایی که در ساختار آن ها وجود دارد جلوه و جلای به خصوصی را به فضای داخلی خانه ها می بخشد. در هنگام خرید میز تلویزیونی با این طرح باید نکته ای بسیار مهم یعنی رنگ دکوراسیون و رنگ میز تلویزیون را در نظر بگیرید. به طور پیوسته در صورت انتخاب میز تلویزیون به سبک کلاسیک رنگ دکوراسیون باید همواره غالب بر رنگ میز تلویزیون باشد. تا در این صورت فضا و میز در تناسب با یکدیگر همگام شوند.

چیدمان و دکوراسیون میز تلویزیون

همانطور که می دانید در صورت عدم استفاده از میز های تلویزیونی در اتاق نشیمن و پذیرایی می توانید فضایی گرم تر و صمیمی تر را برای خود و مهمانان خود ایجاد کنید اما این دکوراسیون تنها برای منازلی استفاده می شود که اتاقی جدا برای میز تلویزیون دارند اما خانه هایی که از این اتاق ها بی بهره اند چگونه باید دکوراسیون آن ها را طراحی کنیم؟

به طور معمول میز تلویزیون در این منازل باید در راستای کشیدگی سالن پذیرایی و یا اتاق نشیمن قرار بگیرد همچنین در پشت میز تلویزیون هرگز نباید از روشنایی های طبیعی مانند نور خورشید و یا روشنایی های مصنوعی مانند روشن کردن لامپ در پشت آن استفاده کنید. معمولا برای متناسب کردن مبلمان با میز تلویزیون از مبلمان راحتی با رنگی متناسب با رنگ میز استفاده می شود. همواره در طراحی دکوراسیون منزل خود باید این نکته را در نظر داشته باشید که در صورت قرار گرفتن تلویزیون در اتاق نشیمن یا پذیرایی باید در موقعیت و مکانی نصب گردد که از تمام جهات خانه قابل رویت باشد. به عنوان آخرین نکته باید خدمت شما عرض کنیم که بهتر است برای انتخاب میز تلویزیون به مرکز فروش میز تلویزیون و یا سایت های اینترنتی مراجعه کنید تا بتوانید بهترین مدل و طرح را از طریق مقایسه بدست بیاورید و یا این که با کارشناسان موجود چه در سایت اینترنتی چه در مرکز فروش مشورت های لازم را داشته باشید تا بهترین انتخاب از آن شما باشد.

آخر هر هفته کد تخفیف 10 درصدی
اینستاگرام کارماچوب را دنبال کنید.