loader image

قیمت‌ها در تاریخ 31ام شهریور 1402 به‌روز شده‌اند.

ارسال رایگان سفارشات بالای 8 میلیون تومان
میز تلویزیون سفید

انتخاب میز تلویزیون مدرن و مناسب

میز تلویزیون مدرن

از آنجا که تلویزیون، کانون توجه اتاق نشیمن است، ناگزیر میز تلویزیون نیز در هر خانه ای، مرکز توجه قرار خواهد گرفت. مدل های میز تلویزیون مدرن به شکلی چند منظوره طراحی می شوند تا هم استفاده از تلویزیون را بهبود بخشند و هم کارکرد زیبایی داشته باشند، و درحالیکه نگاه ها به تلویزیون دوخته شده است و مبل ها به دور آن چیده شده اند، مرکز توجه قرار گرفته و سلیقه صاحبخانه و سبک دکوراسیون خانه را به نمایش بگذارد. بدین ترتیب میزهایی طراحی می شوند که به شکلی چند منظوره امنیت بخشی و زیبایی بیافریند و بعلاوه محل هایی به منظور قرار دادن دکورهای دیگر و دستگاه های صوتی و تصویری مربوط به تلویزیون داشته باشد. نیز می تواند فضاهایی برای مخفی کردن اجسام و حتی تلویزیون را داشته باشد.

بطور کلی مواردی مانند کیفیت، طرح، رنگ، سبک ساخت، سایز، و قیمت مواردی است که در انتخاب میز تلویزیون مورد توجه قرار می گیرد. شاید توجه به تمامی موارد و شرایط مورد نیاز در تهیه میز تلویزیون، کار انتخاب را سخت تر کند، اما ژورنال هایی که بخصوص به صورت اینترنتی، انواع این محصولات را در معرض دید متقاضیان قرار می دهند، می توانند امکان بررسی و سنجش گسترده نامحدود طرح و مدل را ایجاد کنند، تا انتخابی آگاهانه تر به دست آید.

انتخاب میز تلویزیون مدرن مناسب با فضا و جغرافیا

فضای خانه ها هرچند کوچک باشد اما گویی وجود میز تلویزیون در هر خانه ای گریز ناپذیر است. بنابراین طراحان مدل های جدید میز تلویزیون تلاش می کنند تا علاوه بر طراحی مدل هایی برای فضاهای بزرگ و نمایش توانمندی های خود، برای فضاهای محدود و کوچک نیز طراحی های مناسبی ارائه دهند. بدین ترتیب میزهایی ارائه می شوند که بتوانند علاوه بر تلویزیون، بخشی دیگر از وسایل و اجسام دکوراتیو را در خود جای دهند و به بزرگ سازی فضا کمک کنند. توجه به ارتفاع میز تلویزیون نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. تلویزیون زمینی و دیواری نباید به نحوی باشند که هنگام تماشای تلویزیون به گردن فشاری وارد شود.

بهتر است تمامی دکوراسیون خانه از یک سبک پیروی کند، و هر کدام از وسایل و اجسام، سبک متفاوت و در همی پیدا نکنند. میز تلویزیون مدرن با طراحی زیبا که نظر شما را جلب کرده، نباید با سایر وسایل منزل ناسازگاری داشته باشد.

از نظر محیط های جغرافیایی با آب و هوای متفاوت، توجه به جنس متریال اهمیت دارد. هرچند میز تلویزیون های مدرن، اغلب با متریالی ساخته می شوند که نسبت به رطوبت مقاوم بوده و بتوانند در محیط های جغرافیایی با رطوبت بالا دوام بیاورند، و یا نظافت آنها ساده بوده و در برابر آب و خش مقاوم باشند. اما باز هم بهتر است پیش از خرید، از تناسب جنس میز تلویزیون با شرایط جوی محل زندگی اطمینان حاصل کرد.

انواع مدل های میز تلویزیون مدرن

طراحان میز تلویزیون مدرن انواع مدل ها را از جنس های مختلف -شیشه و فلز و چوب- به بازار معرفی کرده اند که با شکل های بسیار متنوع خود، خواسته های بسیار متفاوت متقاضیان را ارضا می کنند. مدل های اشرافی، مینیمال، برجسته سازی شده، پلکانی، کشودار، بدون کشو، دارای محفظه مخفی، دکوری، دیواری، زمینی، طبقاتی، جعبه ای، چند کاره و چرخان، کوچک اما با بازدهی بالا، دارای قابلیت فضاسازی، تک رنگ، چند رنگ و انواع مدل ها که قابلیت دسترسی به مدل مطلوب را برای همگان فراهم می آورد.

قیمت میز تلویزیون های امروزی نیز به ترتیبی است که بازه بزرگی را به خود اختصاص داده است و با توجه به جنس، ابعاد، نوع طراحی و نوع کلیه متریال به کار رفته، قیمت متفاوتی به خود می گیرند. همچنان که تنوع طرح وجود دارد، تنوع قیمت نیز وجود دارد تا افراد بتوانند متناسب با بودجه، سلیقه و توقعات خود از میز تلویزیون، به بهترین انتخاب دسترسی داشته باشند.

خلاف آنچه در ذهن عامه مردم است، طراحی های مدرن، ترکیبی از میز تلویزیون های کلاسیک و مدرن است که در عین سادگی، شکیل و خاص هستند، و فضای خانه را به محیطی لوکس و مدرن تبدیل می کنند. هرچند از جنس های مختلف و یا ترکیب چند جنس ساخته می شوند، اما مدل های طراحی مدرن به گونه ای هستند که استفاده از  جنس چوبی و MDF برای آنها کاربرد و البته جذابیت بیشتری خواهد داشت. بخصوص آنکه این جنس میز تلویزیون مدرن و شیک، فضایی گرم و سنتی را به کانون خانواده تزریق می کند.

نتیجه آنکه، خلاف آنچه به نظر می آید مبلمان خانه نماینده دکوراسیون خانه نیست؛ بلکه میز تلویزیون و مجموعه تلویزیونی است که تصویری کلی از چیدمان و سبک دکوراسیون خانه به دست می دهد. خریداران با توجه به خواست، سلیقه، فضای خانه، ترکیب کلی دکوراسیون منزل، جنس دلخواه، و رنگبندی مسلط بر فضای خانه، می توانند از میان انواع بی شمار طرح های میز تلویزیون، ایده بگیرند و با گشت و گذار در سایت های معرفی و فروش آنلاین میز تلویزیون با انواع مدل های مدرن موجود آشنا شوند و آنی که مناسب تر و مورد پسندتر است برای خود برگزینید.

اینستاگرام کارماچوب را دنبال کنید.