loader image

قیمت‌ها در تاریخ 31ام شهریور 1402 به‌روز شده‌اند.

ارسال رایگان سفارشات بالای 8 میلیون تومان
خرید میز تلویزیون

استفاده از میز تلویزیون مدرن و خلق زیبایی در دکور منزل

هرکجا که تلویزیون قرار بگیرد همه نگاه ها را به خود معطوف می کند، هرچند که برنامه مورد علاقه افراد، از آن پخش نشود. از آنجا که نگاه ها به سوی این جعبه جادویی است، پس به منظور نوازش چشم ها و داشتن دکوراسیونی زیبا و فضایی دلنشین در خانه یا محیط اداری، داشتن میز تلویزیون از اهمیت بالایی برخوردار می شود. مدل های میز تلویزیون مدرن که امروزه طراحی می شوند بسیار متنوع و متفاوت و البته با کارهایی های بالا پردازش و ساخته می شوند.

میز تلویزیون مدرن

استفاده از طراحی های زیبا، مواد اولیه مقاوم، تکنولوژی روز، توجه به فضای داخلی خانه ها و طراحی میز تلویزیون به شکلی که فضای بیشتری اشغال کنند، و یا به عکس فضای بسیار اندکی را به خود اختصاص دهند، از مزیت های مدل های جدید میز تلویزیون است. طرح، رنگ، جنس، و مدل میز تلویزیون، باید با وسایل دیگر خانه همخوانی داشته باشد. بطور مثال انتخاب میز تلویزیون ساخته شده از چوب طبیعی، با طرح و بافت طبیعی خود، جلوه ویژه ای به اتاق نشیمن می دهد، و البته که باید هارمونی آن با رنگ، طرح و جنس دیگر وسایل منزل نیز در نظر گرفته بشود.

در گذشته چندان توجهی به طراحی و تنوع در ساخت داده نمی شد، اما امروزه طراحان بسیاری از سراسر جهان، ایده های متنوع و مدل های جدید میز تلویزیون را طراحی می کنند تا در عرصه رقابت پیروز شده و محصول مشتری پسند تری را به بازار ارائه دهند. در تنوع مدل های میز تلویزیون مدرن، محدودیتی دیده نمی شود. به دلیل طراحی های روز به روز و ارائه مدل های جدید، هر شخص می تواند متناسب با نیاز، بودجه و سلیقه خود بهترین گزینه را برگزیند.

میز تلویزیون چند منظوره

در گذشته مهمانخانه یا اتاق مهمان جدا بوده و اعضای منزل هیچگاه به آن ورود نمی کردند، اما اینک که بخش اعظم زندگی ها در اتاق نشیمن و بخش پذیرایی سپری می شود، کاربری متفاوت این اتاق، موجب شده تا طراحی دکوراسیون آن نیز معنای دیگری بیابد

میز تلویزیون هایی که با سطوح وسیع طراحی می شوند، علاوه بر زیبایی ظاهری و در مرکز توجه قرار گرفتن، فضای زیادی برای قرار دادن دکور، دستگاه های مربوطه، متصل به تلویزیون، و سایر وسایل را دارند. میز های کشو دار می توانند برخی دستگاه ها یا وسایلی که تمایلی به دیده شدن آنها ندارید را در خود جای دهند.

امروزه با طراحی های متفاوت، شلف، قفسه، صفحات گردان، میله های گردان و موارد دیگری به کار اضافه می شود تا وسایل و ابزار بیشتری را در خود جای دهند. در این طراحی هایی هوشمندانه، مدل هایی جدید از میز تلویزیون وجود دارد که آنها را به میزهایی چند منظوره و چند کاره تبدیل می کند. میزهایی که می توانند میز کار، میز کافه، کتابخانه، آینه و موارد مصرفی دیگری نیز داشته باشند.

این میزهای انعطاف پذیر، علاوه بر زیبایی و کاربرد بهینه، کم جا نیز هستند. مدل های میز تلویزیون جدید می توانند در هر گوشه اتاق که فضای کمی وجود دارد، جاسازی شوند، تا هم دکوراسیون زیبایی به منزل بدهند، و هم فضاهای بلااستفاده را به کار بگیرد. این میز تلویزیون ها برای آپارتمان های کوچک که با مشکل فضای ذخیره سازی رو به رو هستند مناسب می باشند، و به دلیل چند منظوره بودن، در هزینه برای تهیه موارد دیگر نیز صرفه جویی خواهد شد. حتی می توان با نورپردازی مناسب، هرچند ساده در اطراف میز تلویزیون، فضای خانه را بزرگتر و مجلل تر نشان داد.

خلاف مدل های میز تلویزیون کلاسیک که طرح ها یکتا و غیر قابل انعطاف بودند، میز تلویزیون های مدرن و جدید، گاه به نوعی طراحی می شوند که با چرخش و جابه جایی یا تغییر در بخشی از آن، بتوانید دکوراسیون جدیدی به اتاق نشیمن خود ببخشید، آن هم بی آنکه هزینه دیگری متحمل شوید. در مدل های مدرن میز تلویزیون، کمی ایده پردازی با چاشنی سلیقه، فضای خانه شما را تغییر خواهد داد.

میز تلویزیون جدید، ساده و شکیل

میز تلویزیون های ساده و شکیل مورد استقبال اکثریت افراد جامعه قرار می گیرند. چرا که طراحی دکوراسیون در نگاه ایشان همچنان محافظه کارانه و ساده است، و تلاش می کنند تا از مدل هایی ساده تر، بدون انحنا و بدون بخش بندی های مجزا و چندگانه استفاده کنند. حتی در رنگ پردازی نیز از رنگ های سفید، طوسی، قهوه ای، یا مشکی استفاده می شود. هرچند می توان این میز تلویزیون ها را تهیه کرد اما می توان با نورپردازی جلوه های ویژه ای به آن داد، و هر زمان که خواستید رنگ ها را تغییر داده و دکوراسیونی جدید را به منزل ببخشید.

میز تلویزیون جدید مناسب با فضاهای کوچک

مدل های دیگری در طراحی میز تلویزیون مدرن وجود دارد که مناسب با فضاها و خانه های کوچک است. در این نوع طراحی ها، گونه ای از میز تلویزیون شناور طراحی می شود که فاصله ای خالی بین زمین و میز ایجاد شود. این فاصله باعث بزرگتر به نظر رسیدن فضای خانه می شود. ایجاد فاصله ای هرچند کوچک و تا جای ممکن استفاده از رنگ های روشن در این فضا، پذیرایی را به شکل مطلوبی بزرگتر و زیباتر نشان خواهد داد.  

در مجموع می توانید از میان مدل های میز تلویزیون مدرن که متناسب با ذائقه و نیاز شما طراحی شده اند، بهترین گزینه را در اتاق نشیمن خود بنشانید.

آخر هفته ها اینستاگرام کارماچوب را چک کنید (;